RN55E7412BB14
MFR.Part #
RN55E7412BB14
JLCPCB Part #
C5863022
Description
-65℃~+175℃ 125mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors