RN55E6652FBSL
MFR.Part #
RN55E6652FBSL
JLCPCB Part #
C1433117
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors