SMA6J22A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6J22A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1983427
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 200nA 22V 26.9V 40.4V 4kW@8/20us 89A@8/20us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS