RN55E6493DR36
MFR.Part #
RN55E6493DR36
JLCPCB Part #
C1795171
Description
-65℃~+175℃ 125mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors