RNC50H7502BSBSL31
MFR.Part #
RNC50H7502BSBSL31
JLCPCB Part #
C3437726
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors