Y00752K55000T9L
MFR.Part #
Y00752K55000T9L
JLCPCB Part #
C1464073
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.55kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS