RN55E61R9DBSL
MFR.Part #
RN55E61R9DBSL
JLCPCB Part #
C1432652
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors