RN55D10R7FBSL
MFR.Part #
RN55D10R7FBSL
JLCPCB Part #
C3453287
Description
-65℃~+175℃ 10.7Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors