RN55E6043FRSL
MFR.Part #
RN55E6043FRSL
JLCPCB Part #
C3547777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors