RN55D2150FRSL
MFR.Part #
RN55D2150FRSL
JLCPCB Part #
C1802541
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors