RN55E5360DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E5360DBSL
JLCPCB Part #
C1426618
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors