RN55E6042BRSL
MFR.Part #
RN55E6042BRSL
JLCPCB Part #
C1804477
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors