RN55D13R3FRE6
MFR.Part #
RN55D13R3FRE6
JLCPCB Part #
C1793960
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors