RN55E5902BBSL
MFR.Part #
RN55E5902BBSL
JLCPCB Part #
C3413273
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors