RN65D6040FR36
MFR.Part #
RN65D6040FR36
JLCPCB Part #
C1786785
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors