AH250250R0JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH250250R0JE66
JLCPCB Part #
C1573165
Package
Plugin
Description
250W 250Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS