RN55E5761DR36
MFR.Part #
RN55E5761DR36
JLCPCB Part #
C1780678
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors