RN55E5761DRE6
MFR.Part #
RN55E5761DRE6
JLCPCB Part #
C3352852
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors