RNC55J5691BRRE5
MFR.Part #
RNC55J5691BRRE5
JLCPCB Part #
C3433822
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors