RN55E5623DRSL
MFR.Part #
RN55E5623DRSL
JLCPCB Part #
C1811062
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors