RN55C7153FRE6
MFR.Part #
RN55C7153FRE6
JLCPCB Part #
C1781962
Description
-65℃~+175℃ 125mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors