RN55E5622DRSL
MFR.Part #
RN55E5622DRSL
JLCPCB Part #
C3511802
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors