RN55E5490FBSL
MFR.Part #
RN55E5490FBSL
JLCPCB Part #
C1426527
Description
-65℃~+175℃ 125mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors