RN55E5362DBSL
MFR.Part #
RN55E5362DBSL
JLCPCB Part #
C1426859
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors