RN55E5360DRSL
MFR.Part #
RN55E5360DRSL
JLCPCB Part #
C1807502
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors