RN55E5112FRSL
MFR.Part #
RN55E5112FRSL
JLCPCB Part #
C1793229
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors