CW0104K500JE73
MFR.Part #
CW0104K500JE73
JLCPCB Part #
C1814071
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.5kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS