RN55E5110FRSL
MFR.Part #
RN55E5110FRSL
JLCPCB Part #
C1793468
Description
-65℃~+175℃ 125mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors