RN55E5112FBSL
MFR.Part #
RN55E5112FBSL
JLCPCB Part #
C3482172
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors