RN55D5112FBSL
MFR.Part #
RN55D5112FBSL
JLCPCB Part #
C1427997
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors