Y00951K19300Q0L
MFR.Part #
Y00951K19300Q0L
JLCPCB Part #
C1461411
Description
-55℃~+125℃ 1.193kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS