RN55C3240BBSL
MFR.Part #
RN55C3240BBSL
JLCPCB Part #
C3413023
Description
-65℃~+175℃ 125mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors