RN55E49R9BRSL
MFR.Part #
RN55E49R9BRSL
JLCPCB Part #
C3435227
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors