RNC65J1893BRB14
MFR.Part #
RNC65J1893BRB14
JLCPCB Part #
C3363213
Description
-65℃~+175℃ 189kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors