RN55E4871FRE6
MFR.Part #
RN55E4871FRE6
JLCPCB Part #
C1782674
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors