CWR26KH106JBGZ\HR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26KH106JBGZ\HR
JLCPCB Part #
C6893690
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS