RN55E4870BRSL
MFR.Part #
RN55E4870BRSL
JLCPCB Part #
C3426472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors