RN55E3281BRSL
MFR.Part #
RN55E3281BRSL
JLCPCB Part #
C3424569
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors