RN55E4750DRSL
MFR.Part #
RN55E4750DRSL
JLCPCB Part #
C1807459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors