RN55E2152BR36
MFR.Part #
RN55E2152BR36
JLCPCB Part #
C1787595
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors