RNC55H6042FRRE5
MFR.Part #
RNC55H6042FRRE5
JLCPCB Part #
C3550748
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors