RN55E4372BBSL
MFR.Part #
RN55E4372BBSL
JLCPCB Part #
C1428321
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors