RN55E4370BBSL
MFR.Part #
RN55E4370BBSL
JLCPCB Part #
C1428399
Description
-65℃~+175℃ 125mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors