RN55E4371BBSL
MFR.Part #
RN55E4371BBSL
JLCPCB Part #
C3535448
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors