RN55C4371BBSL
MFR.Part #
RN55C4371BBSL
JLCPCB Part #
C1425296
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors