RN55E4222DRSL
MFR.Part #
RN55E4222DRSL
JLCPCB Part #
C1807229
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors