RN55E4421DRSL
MFR.Part #
RN55E4421DRSL
JLCPCB Part #
C3462271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors