RN55E4070BBSL
MFR.Part #
RN55E4070BBSL
JLCPCB Part #
C3373271
Description
-65℃~+175℃ 125mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors