RN55E1204FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E1204FB14
JLCPCB Part #
C3491232
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.2MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors