RN55E4023BBSL
MFR.Part #
RN55E4023BBSL
JLCPCB Part #
C3373253
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors